עדויות של מתאמנים ולקוחות
.

עדויות של מתאמנים ולקוחות - תקשורת אמיתית

החברה המובילה בישראל לפיתוח מיומנויות עם נשים

בוא תראה מה לקוחות אמיתיים ואנשים שהם בדיוק כמוך אומרים על התהליך והשירות שלנו:

גל משמן: "היו לי מערכות יחסים וגם היו לי סטוצים, אבל הרגשתי שאני מתפשר הרבה, תקשורת אמיתית עזרו לי כדי לצאת עם הבחורות שהן מדויקות לי ובטעם שלי והיום אני עושה את זה בעזרת הכלים שקיבלתי. התחלתי להתאמן, לרקוד, הגדלתי את המשכורת שלי, הבחורות הן בונוס וזה כלים שישמשו אתכם לכל החיים".

משה מיכאלי: "באתי מהעולם החרדי, למדתי בישיבות והגעתי לנקודה בחיים שאמרתי שאני רוצה שינוי מול נשים, היה לי קשה לבטא את עצמי והייתי חסום מבחינה רגשית, עברתי תהליך אצל תקשורת אמיתית והיום אני מבטא את מה שאני מרגיש ואני  ממשיך לפתח ולהעצים את זה, אני הרבה יותר שלם עם עצמי"

זיו בהרל: "הגעתי לתקשורת אחרי משבר שעברתי בחיי האישיים, הרגשתי שמגיע לי יותר, לא היו נשים שבטעם שלי בחיי והבנתי שאין לי אלטרנטיבה, למרות שפחדתי מאוד להתחיל את התהליך הזה, התגברתי על הפחד והתחלתי אותו, והיום אני במקום שאני יכול לדבר עם בחורה חדשה וזה לא מפחיד אותי יותר, מבחינתי להתחיל עם בחורה זה משהו שמאוד סביר להניח שיוביל לטלפון ודייט, עם הכרות אמיתית".

הערת מערכת: זיו הפגין יכולות משמעותיות בתהליך שלו והצטרף לצוות המאמנים שלנו ועזר לנו לשפר את חייהם של גברים נוספים, תודה רבה לך על שיתוף הפעולה הפורה ביננו.

ליאור פרידמן: "אני מרגיש שהשתניתי, דברים שבראש חשבתי שאי אפשר לעשות אני מצליח היום, דברים שלא אהבתי בעצמי, היום אני אוהב בעצמי ואני יודע מה זו הערכה עצמית".

עידו חדד: "לפני התהליך עם תקשורת אמיתית הייתי מופנם ולא ידעתי מה מגיע לי, התפשרתי על הזוגיות שלי ועל חיי החברה שלי, התהליך לימד אותי שמגיע לי הכי טוב בשבילי וקידם אותי בהמון תחומי עניין בחיים. היום אני מסופק מיכולות התקשורת שלי ואני יוצר קשרים חדשים גם עם נשים וגם עם גברים"

נמרוד איוב: "תודה רבה לתקשורת אמיתית, פעם הייתי מתפשר על הבחורות שהייתי יוצא איתן, אבל היום זה כבר ממש לא המצב, אני בזוגיות שבפעם הראשונה בחיי אני מרגיש שלא התפשרתי עליה, וגם לפני הזוגיות הזו ניגשתי לנשים לטעמי והצלחתי איתן בזכות העבודה עם תקשורת אמיתית".

יובל ברוך: "לפני התהליך לא הצלחתי לגשת לנשים, החלטתי לקחת את התהליך עם תקשורת אמיתית, עבדנו על לגשת ולפתח ביטחון מול נשים וגם לפלרטט וכל מה שמעבר, אני מרגיש בטוח יותר לדבר עם נשים והיו לי סיטואציות מאוד טובות, נהניתי מהתהליך וגם קיבלתי בזכותו מספרי טלפון ודייטים".

אורן סאקא: "לפני כל התהליך הייתי חזר כריזמה, מעולם לא הייתה לי הצלחה עם נשים ולא הייתי במצב אינטימי עם בחורה המון שנים, היה מקרה שאיבדתי את הבחורה שאהבתי כל החיים שלי ובזבזתי עליה הרבה כסף, הייתי על סף התאבדות. התהליך הזה זה הדבר הכי טוב שקרה לי עד היום - הפכתי את החיים שלי לטינדר אחד גדול, לא האמנתי לפני זה שאני יכול, אם אני הצלחתי אני חושב שכל אחד יכול".

מוטי קולטון: "אני רוצה להגיד המון תודה על הערך שנתתם לי ולקבוצה של תקשורת אמיתית, אנשים מדהימים ומאוד ממליץ, אני מיישם את הכלים שקיבלתי ביום יום והיום אני נמצא בזוגיות שחיפשתי ואני נמצא במקום הכי טוב בחיים שלי. למרות זאת אני עדיין ממשיך להתפתח וכל אירוע אני מגיע".

רוצה גם? בוא נדבר:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.